news

Kariera

Kultura organizacyjna

Kompetencje i doświadczenie

Vortex Energy to ponad 60 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Kluczowe kompetencje zespołu skupiają się wokół planowania, realizacji inwestycji z zakresu OZE, zarządzania technicznego, finansów, zarządzania projektami, prawa i administracji. Staż pracy większości pracowników wynosi od kilku do kilkunastu lat.

Współpraca

Praca w Vortex Energy opiera się na współdziałaniu kompetentnych zespołów, dzieleniu się wiedzą i otwartości w poszukiwaniu rozwiązań. Wsparcie rozwoju pracowników przekłada się na innowacyjność podejmowanych działań. W ten sposób nasze zespoły utrzymują wysoką skuteczność na wszystkich etapach realizacji projektów OZE.

Wsparcie, mentoring i pasja

Dokładamy wszelkich starań, by tworzyć warunki pracy, w których pracownicy mają wpływ na wspólnie osiągane cele. Organizujemy szkolenia, dzięki którym nasi pracownicy mają możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego, a także stałego powiększania wiedzy poprzez udział w branżowych wydarzeniach. Stawiamy na przyjazną atmosferę pracy. Potrafimy rozmawiać o problemach i rozwiązywać pojawiające się trudności. Dążymy do transparentności. Łączy nas pasja.

vortex
MOŻLIWOŚĆ NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH
godziny
ELASTYCZNE GODZINY ROZPOCZĘCIA PRACY
office
MOŻLIWOŚĆ PRACY CZĘŚCIOWO W TRYBIE HOME OFFICE
wsparcie
DUCH WSPÓŁPRACY, DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ
atmosfera
SWOBODNA ATMOSFERA
kawa
Good coffee
rozwoj
Rozwój
integracja
Integracja
zaangazowanie
Zaangażowanie społeczne
sport
Sport

Sprawdź, może szukamy do naszego zespołu właśnie Ciebie.

Sprawdź