OFERTY PRACY

Napędza nas pasja pochodząca z ponad 60 źródeł, bo każda osoba z naszej załogi jest jak wir wiatru – porywa do działania swoim entuzjazmem, doświadczeniem, wiedzą. Dzięki temu niemożliwe nie istnieje. Gdzie jest chęć, tam są możliwości! Zawsze mamy plan B. Bez względu na to, jak bardzo złożony jest dany projekt, znajdujemy rozwiązanie. Gramy zespołowo. To jest to, co określamy mianem „ducha Vortex-u”.

NASZA KULTURA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Vortex Energy to więcej niż „biuro projektowe”. Kładziemy szczególny nacisk na jak najlepsze wykorzystanie potencjału naszych współpracowników, jednocześnie pomagając im wzrastać.

Sprawdź, może szukamy do naszego zespołu właśnie Ciebie.

ponad 419 MW zainstalowanej mocy z odnawialnych źródeł energii w Polsce

ponad 130,5 MW w zarządzaniu technicznym

ponad 50 ekspertów-pasjonatów

13 lat obecności na Polskim rynku

ROZWIŃ SWÓJ CAŁY POTENCJAŁ

WDROŻENIE
Aby zapewnić dobry start w naszej firmie, każdy nowy pracownik ma możliwość zyskania wglądu we wszystkie procesy zachodzące w przedsiębiorstwie oraz poszczególne procedury stosowane w danym obszarze działań. Każdy z naszych doświadczonych „pędziwiatrów” wspiera nowicjuszy poradą i praktyczną pomocą.

MOŻLIWOŚCI ROZWOJU
W dzisiejszych czasach nieodzowny jest rozwój zarówno zawodowy, jak i osobisty. Dzięki naszemu rozbudowanemu segmentowi dokształcania pracowników każdy z firmowych „pędziwiatrów” wspierany jest stosownie do stawianych wymagań i posiadanych możliwości.

OBOWIĄZKI ZAWODOWE I RODZINA
Rodzina ma w naszym życiu kluczowe znaczenie. Jako że postrzegamy siebie nie tylko jako kolegów po fachu, lecz także jako dużą społeczność, chcielibyśmy umożliwić naszym firmowym „pędziwiatrom” optymalne organizowanie godzin pracy. Dlatego też wprowadziliśmy system elastycznego czasu pracy. Umożliwiamy również zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin – taki sposób pracy pozwala bowiem na harmonijne kształtowanie życia zawodowego i rodzinnego.