KONTAKT

Vortex Energy Polska Sp. z o.o.
Plac Rodła 8
70-419 Szczecin

T: +48 91 / 431 53 – 80
F: +48 91 / 484 31 – 11
E-mail: biuro@vortex-energy.pl

NIP: 3020001493
KRS: 0000456208
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie

Dział Sales & Acquisitions
Wojciech Kargul
Dyrektor

T: +48 91 431 53 80
M: +48 668 364 164
E-mail: w.kargul@vortex-energy.pl

Dział Rozwoju Projektów Wiatrowych
Grzegorz Gawrych
Kierownik Działu

T:  +48 91 / 431 53 81
E-mail: g.gawrych@vortex-energy.pl

Dział Rozwoju Projektów Solarnych
Aleksandra Józefiak
Kierownik Działu

T:  +48 600 425 514
E-mail: a.jozefiak@vortex-energy.pl

Dział Budowlany
Marcin Świerczyński
Kierownik Działu

T:  +48 500 717 104
E-mail: biuro@vortex-energy.pl

Dział Zarządzania Technicznego i Handlowego
Paweł Wrzesień
Kierownik Działu

T:  +48 91 / 881 17 62
E-mail: p.wrzesien@vortex-energy.pl

Dział Terenowy (ds. kontraktów)
Maciej Madecki
Kierownik Działu

T:  +48 512 931 824
E-mail: m.madecki@vortex-energy.pl

Dział Marketingu i Usług (Marketing, Sekretariat, IT, HR)
Małgorzata Golc-Brzezińska
Kierownik Działu

T: +48 91 / 431 53 80
E-mail: m.brzezinska@vortex-energy.pl

Vortex Energy – Obrót Sp. z o.o.
Plac Rodła 8
70-419 Szczecin

T: +48 91 / 431 53 80
F: +48 91 / 484 31 11
E-mail: biuro@vortex-energy.pl

NIP: 8513207816
KRS: 0000674064
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie

Sprzedaż energii elektrycznej
Andrzej Zajdel

T:  +48 797 605 309
E-mail: a.zajdel@vortex-energy.pl

Bilansowanie i obrót energią elektryczną

Ryszard Radomski
T:  +48 512 931 746
E-mail: r.radomski@vortex-energy.pl

Paweł Jankowski
T:  +48 512 931 771
E-mail: p.jankowski@vortex-energy.pl

PYTANIA? SUGESTIE? CHĘTNIE PAŃSTWA WYSŁUCHAMY.

Imię i nazwisko*

Adres email*

Temat

Treść wiadomości

Ochrona danych*
Zgadzam się, aby moje dane były przetwarzane w ramach odpowiedzi na ankietę. Zapoznałem się / zapoznałam się ze wskazówkami dotyczącymi zgłaszania sprzeciwu, jak również skutkami określonymi w oświadczeniu w sprawie ochrony danych. -> Ochrona danych

kod
Proszę wpisać poniższy kod:
captcha

*wymagany